přednášky a semináře v roce 2020

Přednášky: internetová ON LINE video konference

Transformace vědomí přichází zevnitř

ON-LINE seminár s Tomášom Keltnerom

 

Nový seminář je organizovaný centrem Svet možností Bratislava.


Pozývame vás na jedinečný online seminár s Tomášom Keltnerom. Keďže Tomáš nemôže prísť k nám do centra prídeme my všetci k nemu do obývačky pomocou internetu a online vysielania. Stačí sa už len prihlásiť cez pozvánku na stránke www.svetmoznosti.sk

Dátum a čas: 2.6.2020 od 18-20hod.

 

Slovensko:

Všetky verejné akcie v Bratislave organizuje Andrejka Fabianová, prihlášky a podrobné informácie:
Andrejka Fabiánová, Centrum Svet možností, www.svetmoznosti.sk

tel.: +421 908 741 211

email: seminare@svetmoznosti.sk

Seminář je zaměřen především na dotazy posluchačů, tematicky není ohraničen. Bude obsahovat také krátký vhled a pozvánku na 4 navazující výukové semináře. V úvodu se představím, vyjádřím se k aktuální situaci a nabídnu přítomným způsob, jak ochránit svou duši před informačními útoky. Následovat budu odpovídáním na dotazy s vysvětlením konkrétních sdělovaných informací (v rámci daných možností).
Přijďte se zeptat na cokoliv, co vás zajímá: z oblastí, kde jsem se profesně pohyboval, z aktuálního dění, nebo v rámci mého učení a nově otevírané studijní skupiny pro zájemce o osobní rozvoj. 

 

Návod jak si instalovat aplikaci ZOOM pro video konference:
--> návod na YOUTUBE zde

 

 

Pro nové zájemce otevírám novou studijní skupinu formou internetových ONLINE výukových seminářů přes platformu ZOOM.
První semestr začíná mimořádně od 7/2020.

více informaci: studium@keltner.cz


Návod jak si instalovat aplikaci ZOOM pro video konference:
--> návod na YOUTUBE zde

 

 

 

obsah výukových seminářů pro studijní skupinu:

KOSMOLOGIE, FYZICKÉ TĚLO LIDSKÉ BYTOSTI

Na prvním semináři se dozvíte řadu informací z oblasti základní kosmologie a fyzického těla lidské bytosti, nahlédneme tak do tajemství kříže.

Popíšeme si symboliku vzniku světa, prostoru a času, základní stavy a jejich vztahy. Vznik čtyř elementů stvoření, základní symboliku čísel a symboliku vybraných geometrických tvarů. Trojjedinost, trojnost, čtyři vesmíry stvoření a vztahy mezi nimi i k lidské bytosti. Závažnost a limity vztahů ve hmotě, vnímání svého vlastního fyzického těla, jeho důležitosti a nezastupitelnosti. Rozdělení hrubohmoty a jemnohmoty. Symboliku bran prostoru a času na lidském těle a vzájemné vztahy mezi nimi.

Budeme se učit poznávat a vytvářet stavy pozorování a přijímání, rozumět jim a chápat je. Tajemství doteku, práce s vnitřní energií, vznik, podstatu a oblast působení smysl víry. Základní potřeby fyzického těla, smysl vnímání a vysvětlení hrubohmotných a jemnohmotných aspektů smyslů. Úvodní vhled do vnímání a práce s vnitřní energií, základní technika otevírání brány na ruce. Vysvětlíme si pojem sebevědomí, jeho důležitost a smysl vzhledem k pilířům lidské bytosti a jejího vnímání sebe sama. Vysvětlíme si tři konkrétní techniky dotýkání a techniky budování sebevědomí. Začneme skutečně poznávat první část sebe jako lidské bytosti, svou vlastní cestu a život.

 

 

 


Copyright © 2020 Tomáš Keltner | Tvorba webu SEO kvalitně