na této stránce najdete většinu mých uveřejněných rozhovorů

Press:

časopis NOVÝ FÉNIX

Rozhovor pro – časopis Nový Fénix – Věř svému rozhodnutí, autor Ing. Daniela Fuxová (2019)

 

logo novy fenixTomáš Keltner - spisovatel a konzultant v oblasti osobního rozvoje. Po studiích programování a architektury počítačových systémů absolvoval školu pro osobní ochránce Policie ČR, později školu pro zpravodajské důstojníky a další kurzy pro zvláštní složky Policie ČR a pro speciální jednotky Armády ČR. Studoval tradiční korejské umění rytířů Hwarang. Po několika letech strávených u tajných složek Policie ČR a Armády ČR se rozhodl pro změnu a nyní se věnuje osobnímu rozvoji a tvůrčímu psaní.


 

 

Celý článek

časopis FORMEN

Rozhovor pro – časopis FORMEN – Sex, strach a světlo, autor Jan Müller (2016)

https://www.magaziny.cz/media/files/2069-logo-formenc.jpgKolik duchovních učitelů jezdí v BMW X6? Kolik z nich pracovalo jako bodyguard ministrů a poznalo válku jako člen speciálních jednotek? Kolik z nich řekne, že ženy by neměly dělat kariéru manažerek, ale radši doma dělat rodinu? Jeden by se našel. Tomáš Keltner.

Celý článek

časopis Záhady života

Rozhovor pro – časopis Záhady života – Dokážeme změnit svět, autor Jana Šlegrová (2014)

Je mi ctí, že mohu čtenářům Záhad života představit Tomáše Keltnera, spisovatele, jehož otevřené, poměrně netradiční názory zřejmě překvapí nejednoho z vás.

Celý článek

časopis Vitalita

Rozhovor pro – časopis VITALITA – Transformácia vedomia, autor Kararína Koledzai (2014)

http://www.biospotrebitel.sk/foto-galeria/img-big/casopis-vitalita.jpgJe možné, že stretnutie s Tomášom Keltnerom vám skutočne zmení život. Nie v zmysle očarenia z ďalšieho guru, ktorý vám povie, ako sa máte cítiť a čo máte so svojím životom robiť. Tomáš svojím pravdivým príbehom vlastného života pôsobí ako červená pilulka. Ponúkne vám pravdu, nie návod na život, opíše proces fungovania tejto (a nielen) reality, ostatné necháva na vašom slobodnom rozhodnutí. Jeho pravdivosť sa dotýka človeka na viacerých úrovniach bytia, pomáha spoznať a rozpoznať pravdu, a to vám už nedovolí zaspať. Neustále vás to vracia k témam, ktoré otvoril a pokúšate sa znova a znova zobudiť zo spánku.

Celý článek

Galerie NE

Rozhovor pro – Galerie NE – Pravda a víra jsou víc než velké ego, autor Terezie Dubinová (2013)

http://www.galerie-ne.cz/images/logo-square.jpgMá chlapeckou tvář a příjemné vystupování – naruší vaši filmovou představu o vojácích elitních jednotek ještě dřív, než začne mluvit. Klidná slova o proměně vědomí, duchovních světech a životě v pravdě vaše očekávání rozbijí úplně. Tomáš Keltner, dříve policista, pracovník tajných služeb, bodyguard a instruktor speciálních vojenských jednotek, nyní spisovatel, nakladatel a terapeut, svým příběhem dokazuje, že změnu lze v životě udělat opravdu radikálně.

Celý článek

AC24

Rozhovor pro – AC24 – O konspiračních teoriích, fungování Systému a transformaci vědomí, autor Milan Vidlák (2013-2014)

Na AC24 jsme před časem přinesli článek, který se setkal s velkým ohlasem. Šlo o příběh Tomáše Keltnera, který pracoval v tajné službě, kde získal nejvyšší prověrku NBÚ a NATO, jako bodyguard českých ministrů a coby člen elitní jednotky SOG prošel zeměmi s válečnými konflikty. Ve vyšších patrech systému si ale postupně uvědomil, že věci fungují úplně jinak, než si myslel, demokracie a lidská práva jsou jen prázdnými pojmy, které naprosto neodpovídají realitě, a vše je „připravený a naplánovaný“.

Začal rovněž pracovat se svými emocemi a věnovat se práci s vědomím a jeho probouzením. Výsledkem byla kniha Transformace vědomí a následný druhý díl. Dnes přednáší a radí lidem, jak na to.

I proto jsme se rozhodli, že pro čtenáře AC24 připravíme seriál, ve kterém využijeme jeho zkušeností. Zvolili jsme poměrně odvážný způsob – jít docela do hloubky a dotýkat se věcí, o kterých jste zatím pravděpodobně nikde neslyšeli v souvislostech, maximálně sem tam nějaký střípek. Uvědomujeme si, že ne každému se bude zamlouvat, co se dozví. Někdo možná bude kroutit hlavou, někdo se dokonce bude rozčilovat a nadávat, každý ať si ale zvolí sám, co do svého vědomí připustí, a na co je pro něj ještě příliš brzy. Zpětná vazba, včetně nadávek, je vítána; ptejte se na to, co vás zajímá. Budeme společně hledat odpovědi. Podle našeho mínění nazrává doba, kdy je důležité porozumět věcem, o jejichž existenci možná tušíme, ale dlouho jsme je přehlíželi. Je načase to změnit.

 

Celý článek
1 strana z 2 další >>
Copyright © 2020 Tomáš Keltner | Tvorba webu SEO kvalitně