na této stránce najdete většinu mých uveřejněných rozhovorů

Press:

časopis NOVÝ FÉNIX

Rozhovor pro – časopis Nový Fénix – Věř svému rozhodnutí, autor Ing. Daniela Fuxová (2019)

 

logo novy fenixTomáš Keltner - spisovatel a konzultant v oblasti osobního rozvoje. Po studiích programování a architektury počítačových systémů absolvoval školu pro osobní ochránce Policie ČR, později školu pro zpravodajské důstojníky a další kurzy pro zvláštní složky Policie ČR a pro speciální jednotky Armády ČR. Studoval tradiční korejské umění rytířů Hwarang. Po několika letech strávených u tajných složek Policie ČR a Armády ČR se rozhodl pro změnu a nyní se věnuje osobnímu rozvoji a tvůrčímu psaní.


 

 

Celý článek

časopis FORMEN

Rozhovor pro – časopis FORMEN – Sex, strach a světlo, autor Jan Müller (2016)

https://www.magaziny.cz/media/files/2069-logo-formenc.jpgKolik duchovních učitelů jezdí v BMW X6? Kolik z nich pracovalo jako bodyguard ministrů a poznalo válku jako člen speciálních jednotek? Kolik z nich řekne, že ženy by neměly dělat kariéru manažerek, ale radši doma dělat rodinu? Jeden by se našel. Tomáš Keltner.

Celý článek

časopis Záhady života

Rozhovor pro – časopis Záhady života – Dokážeme změnit svět, autor Jana Šlegrová (2014)

Je mi ctí, že mohu čtenářům Záhad života představit Tomáše Keltnera, spisovatele, jehož otevřené, poměrně netradiční názory zřejmě překvapí nejednoho z vás.

Celý článek

časopis Vitalita

Rozhovor pro – časopis VITALITA – Transformácia vedomia, autor Kararína Koledzai (2014)

http://www.biospotrebitel.sk/foto-galeria/img-big/casopis-vitalita.jpgJe možné, že stretnutie s Tomášom Keltnerom vám skutočne zmení život. Nie v zmysle očarenia z ďalšieho guru, ktorý vám povie, ako sa máte cítiť a čo máte so svojím životom robiť. Tomáš svojím pravdivým príbehom vlastného života pôsobí ako červená pilulka. Ponúkne vám pravdu, nie návod na život, opíše proces fungovania tejto (a nielen) reality, ostatné necháva na vašom slobodnom rozhodnutí. Jeho pravdivosť sa dotýka človeka na viacerých úrovniach bytia, pomáha spoznať a rozpoznať pravdu, a to vám už nedovolí zaspať. Neustále vás to vracia k témam, ktoré otvoril a pokúšate sa znova a znova zobudiť zo spánku.

Celý článek

Galerie NE

Rozhovor pro – Galerie NE – Pravda a víra jsou víc než velké ego, autor Terezie Dubinová (2013)

http://www.galerie-ne.cz/images/logo-square.jpgMá chlapeckou tvář a příjemné vystupování – naruší vaši filmovou představu o vojácích elitních jednotek ještě dřív, než začne mluvit. Klidná slova o proměně vědomí, duchovních světech a životě v pravdě vaše očekávání rozbijí úplně. Tomáš Keltner, dříve policista, pracovník tajných služeb, bodyguard a instruktor speciálních vojenských jednotek, nyní spisovatel, nakladatel a terapeut, svým příběhem dokazuje, že změnu lze v životě udělat opravdu radikálně.

Celý článek
1 strana z 2 další >>
Copyright © 2021 Tomáš Keltner | Tvorba webu SEO kvalitně