na této stránce najdete většinu mých uveřejněných rozhovorů

Press:

AC24

Rozhovor pro – AC24 – O konspiračních teoriích, fungování Systému a transformaci vědomí, autor Milan Vidlák (2013-2014)

Na AC24 jsme před časem přinesli článek, který se setkal s velkým ohlasem. Šlo o příběh Tomáše Keltnera, který pracoval v tajné službě, kde získal nejvyšší prověrku NBÚ a NATO, jako bodyguard českých ministrů a coby člen elitní jednotky SOG prošel zeměmi s válečnými konflikty. Ve vyšších patrech systému si ale postupně uvědomil, že věci fungují úplně jinak, než si myslel, demokracie a lidská práva jsou jen prázdnými pojmy, které naprosto neodpovídají realitě, a vše je „připravený a naplánovaný“.

Začal rovněž pracovat se svými emocemi a věnovat se práci s vědomím a jeho probouzením. Výsledkem byla kniha Transformace vědomí a následný druhý díl. Dnes přednáší a radí lidem, jak na to.

I proto jsme se rozhodli, že pro čtenáře AC24 připravíme seriál, ve kterém využijeme jeho zkušeností. Zvolili jsme poměrně odvážný způsob – jít docela do hloubky a dotýkat se věcí, o kterých jste zatím pravděpodobně nikde neslyšeli v souvislostech, maximálně sem tam nějaký střípek. Uvědomujeme si, že ne každému se bude zamlouvat, co se dozví. Někdo možná bude kroutit hlavou, někdo se dokonce bude rozčilovat a nadávat, každý ať si ale zvolí sám, co do svého vědomí připustí, a na co je pro něj ještě příliš brzy. Zpětná vazba, včetně nadávek, je vítána; ptejte se na to, co vás zajímá. Budeme společně hledat odpovědi. Podle našeho mínění nazrává doba, kdy je důležité porozumět věcem, o jejichž existenci možná tušíme, ale dlouho jsme je přehlíželi. Je načase to změnit.

 

Celý článek

ZEN 6/2013

Rozhovor pro – Magazín ZEN MF E15 – Bodyguard píše dětem, autor Milan Vidlák (2013)

Tohle je jiný kouč, než na jaké jste zvyklí. Svou průpravu nezískal jako psycholog nebo absolvent MBA, ale v tajných službách a ve válce. Tomáš Keltner proto ví, že vaším jediným skutečným nepřítelem je… váš strach.

Celý článek

probuzeni.blogspot.cz

Rozhovor pro – Blog PROBUZENÍ – Sedm otázek, autor Miroslav Rýznar (2013)

Autor Tomáš Keltner poskytl rozhovor vysoce sledovanému portálu Probuzení, který je zaměřen na tematiku osobního rozvoje.

Celý článek
<< předchozí 2 strana z 2
Copyright © 2020 Tomáš Keltner | Tvorba webu SEO kvalitně